V boji pokračuje dál

Sandy z Pomády byla prohlášena za mrtvou! Nemocná Olivia Newton-John řekla, jak na tom je

Oblíbená herečka a zpěvačka Olivia Newton-John (70) zveřejnila na Twitteru video s přáním do nového roku svým fanouškům. V něm se rozmluvila i o své zdravotním stavu. Popřela to, že by byla na smrtelné posteli, nebo dokonce i mrtvá.

4 fotky
Narodila se v Británii, v šesti letech se s rodinou přestěhovala do Austrálie. Od dětství se věnovala hudbě a v televizní talentové soutěži vyhrála cestu do Anglie. Tam se pokoušela prorazit, úspěch ale nezažila. Prorazit se jí podařilo až v roce 1971. Opravdovou hvězdou se ovšem stala až díky filmové verzi broadwayského muzikálu Pomáda, kde zářila po boku Johna Travolty.

Rakovina prsu se u Olivie objevila poprvé v roce 1992. O 21 let později se rakovina vrátila, Olivia se však snažila držet vše v tajnosti. Potřetí jí byla diagnostikována v roce 2017. Metastáze se dostaly až k páteři.

Protože se množily zprávy o tom, že svůj boj s rakovinou prohrává, rozhodla se je dementovat. Na Twitter tak přidala video, které si můžete přehrát i tady nad článkem. „Šťastný nový rok všem, tady Olivia Newton-John a chtěla bych říct, že fámy o mé smrti jsou přehnané,“ zasmála se. „Mám se skvěle a všem vám přeji ten nejšťastnější a nejzdravější nový rok 2019.“

Před časem se v médiích objevila zpráva, že zpěvačka umírá. Oliviin mluvčí Michael Caprio na to reagoval, že by si možná měli pořídit lepší zdroje informací, než je bulvár.

Autor: kap

Diskuze