Pes
Zdroj: Instagram
Nepřestávej, prosím

Roztomilá čivava se nechala hladit od svého páníčka! Jakmile přestal, udělala dechberoucí gesto

6. 12. 2018

Pokud jste milovníkem zvířátek a obzvláště domácích mazlíčků, tak vás toto video malé čivavy totálně dostane! Je to okamžik naprosté roztomilosti a za jeden jediný den ho na Instagramu zhlédlo přes 2 miliony lidí!

Videa a fotografie všemožných zvířátek jsou na Instagramu i YouTube velmi oblíbenou záležitostí. Všichni zvířátkomilové sem dávají každý záznam svého miláčka, který jim přijde dojemný a roztomilý. Jedním z nich je video, přidané na instagramový účet 9gag. Dokazuje to obrovská sledovanost za pouhý jeden den.

Na videu je malá čivava krémové barvy, se kterou se láskyplně mazlí její páníček. Na pejskovi je vidět že si škrábání a drbání náramně užívá. Celou dobu má přivřená očička až skoro usíná a přepadává na jednu stranu. Na videu je nejroztomilejší fakt, že když páníček přestane se škrábáním, tak ho čivava šťouchá a pobízí tlapičkou, jako by říkala: „Nepřestávej s tím páníčku“.

Pod videem se hned objevilo tisíce komentářů. Většina lidí se nad malým chlupáčem rozplývala. Někomu zas taková videa přijdou otravná. Určitě jsou ale důkazem toho, že na světě existuje spousta lidí, kteří milují zvířata, a jejich osud jim není lhostejný.

Autor: mic

Diskuze