Amanda Bacon - 4
Zdroj: facebook.com
Takový je život

NEJREÁLNĚJŠÍ FOTO VŠECH DOB? Odvážný snímek novorodičky vyvolává rozporuplné reakce

Chtěla všem ukázat, že mateřství nejsou jen slasti a spokojené úsměvy, jak to prezentují na sociálních sítích její kamarády. Jsou to i věci, o kterých se běžně nemluví. Natož aby je někdo fotil.

"Tento snímek nedal na internet můj manžel. Dokonce ani nemá Facebook. Dala jsem ho tam já," vysvětluje v dodatku ke svému postu Amanda Bacon. Statečná žena ze Severní Karoliny chtěla touto fotkou ukázat, jak složitý je někdy pro ženu život po porodu. Také snímek nazvala "Necenzurované mateřství".

"Sdílela jsem tuto fotku, protože je skutečná. To je mateřství. Je syrové, ohromující, špinavé a zatraceně legrační. Mít dítě je nádherná zkušenost, ale o poporodní realitě se moc nemluví. A určitě se nefotografuje. Některým lidem možná nebude tento pohled příjemný, ale proč? Já to tak rozhodně nevidím, takový je život!" píše mimojiné ke svému postu novopočená matka.

Fotografie už nasbírala téměř půl milionu "lajků". Jak vidíte její "syrový" snímek vy. Fandíte Amandě, protože ukazuje život takový, jaký ve skutečnosti je, nebo vám pohled na fotku ženy v obřích plenkách není příjemný... ?


 

Autor: der

Diskuze