sex - 2
Zdroj: Getty Images
Sexy posilovna

Nejpříjemnější způsob hubnutí? Hubněte sexem! Tyhle 4 polohy jsou k tomu nejlepší

Nejlepší a nejpříjemnější metoda hubnutí? Tak tou je zaručeně sex! Když ho budete provozovat pravidelně, získáte slušnou fyzičku. Musíte to jen dělat v těch správných polohách!

Na stojáka – U téhle polohy se nadřou zejména chlapi. Musí vzít totiž partnerku do náručí a opakovaně přirážet. není to žádná sranda. Kdo to už někdy zkusil, jistě to moc dobře ví. Chce to výdrž a sílu. I když o něco méně, tato pozice je náročná i pro ženu. Musí se totiž na muži držet zuby nehty! Posiluje při tom zadek, nohy, a další části těla. Z tohohle vás druhý den zaručeně budou bolet svaly.

Most – Chcete mít sexy zadek a k tomu zpevněné ruce? Pak je pro vás most ideální. Nepatří zrovna k tem nejpohodlnějším polohám, ale za pokus to stojí. Vzepřete se na rukách, jako když děláte klasický most. Jen u toho nemusíte zaklánět hlavu. Trup udržte ve vodorovné poloze a zadek tlačte nahoru. Partner si pak před ženu klekne a za boky ji na sebe přisouvá.

Luk – Jde o podobnou polohu, jako je most. Rozdíl je v tom, že si žena lehne na lopatky a nechá ruce odpočinout. O to výš však musí zvednout hýždě, které tím posiluje a zpevňuje. To pak bude sexy zadeček!

Na koníčka – Tohle je dobrá posilovna pro něžné pohlaví. Jde o velmi intenzivní kardio cvičení, které se vyrovná sprintu nebo spinningu. Muži při praktikování téhle pozice moc nezhubnou. Co si budeme povídat, dvakrát moc se u toho nepředřou.

Autor: mk

Diskuze