Jirka Král
Zdroj: YouTube.com
V nejlepším přestat

Nejpopulárnější český Youtuber Jirka Král šokoval fanoušky: Tohle je moje poslední VIDEO! Končím na YouTube

3. 9. 2018

Neuvěřitelné se stalo skutečným! Jeden z nejoblíbenějších Youtuberů na české scéně Jirka Král (28) oznámil konec kariéry. Na rozloučenou natočil dokument, ve kterém vysvětluje, proč se tak rozhodl.

Více než milion fanoušků zažilo v neděli ve večerních hodinách šok! Jejich oblíbený Youtuber Jirka Král, který se mimo jiné jako první proslavil v reality show TV Nova Farma, zveřejnil video s názvem Byl jsem Youtuber, ve kterém oznamuje konec své kariéry. Po šesti letech natáčení se tak rozhodl ukončit etapu, která zcela změnila jeho život.

Jirka Král tento dokument, a zároveň poslední video na YouTube, připravoval se svým týmem téměř rok jako speciál za 1 000 000 odběratelů jeho kanálu. Že přestane natáčet ho napadlo v momentě, kdy byl se svojí přítelkyní a blogerkou Kao (Karolína Benešová) na třítýdenní dovolené na Aljašce. „Všechna videa jsem měl předtočená, tam jsem nic netočil. A díky tomu jsem zjistil, že mi to natáčení ani nechybí. Nemám už motivaci, dosáhl jsem svého snu,“ přiznal Jirka s tím, že má pocit, že už se na YouTube nemá kam posunout.

V jeho dokumentu se objevila řada známých tváří. Kromě dalších úspěšných Youtuberů jako je Gejmr a MenT, se tam objevil například i Leoš Mareš, který velmi otevřeně hovoří o Jirkovi a o tom, jak se s ním poznal. Pokud jste téměř hodinový dokument, ve kterém se Jirka Král loučí s fanoušky, ještě neviděli, můžete se podívat zde!

Co bude s Jirkou Králem dál?

Autor: bin

Diskuze