Dáda Patrasová - 1
Zdroj: Instagram
To se nepovedlo...

SELFIE Dády Patrasové a jejího přítele baví internet! Asi si nevšimli, co je na fotce vidět

Královna dětských srdcí Dáda Patrasová (61) má už od léta Instagram, a tak neváhá fanoušky zásobovat opravdu zajímavými snímky.A nyní všechny baví ještě peprnější fotkou než dosud!

8 fotek
I když se uživatelé sociálních sítí řadí spíše mezi mladší ročníky, tak i mnozí umělci pochopili, že být na Instagramu je v podstatě nutnost. Stejně tak od léta Dáda Patrasová přispívá svými selfiíčky na svůj účet a hned na sebe strhla pozornost, kterou by jí nejedna hvězda mohla závidět. Její fotografie bujných vnadů doslova otřásly Instagramem. Je vidět, že po těžkých peripetiích s nevěrným Felixem Slováčkem (74) se opět cítí šťastná. A dozajista jí k opětovnému úsměvu dopomohl mladší přítel Vito (48).

Nyní spolu již podruhé vyrazili do Kalábrie, kde si užívají všech krás a požitků, které jim nabízí. Zejména dobré jídlo, pití, společnost a poznávání. Ani tamní historie a kultura nemohla být vynechána. Navštívili místní muzeum, kde si udělali zamilované selfie. Ovšem na fotce je toho viděno mnohem více, a tak se snímkem už baví celý internet!

Na fotce byla zachycena i část antické sochy, která se tyčí vedle Vitovy hlavy. Na tom by nebylo až tak moc zvláštního, kdyby do očí nebil vyčuhující úd sochy. Bohužel tím fotka působí více komicky než romanticky. Tak doufejme, že nás zas brzy něčím tato dvojice překvapí!

Autor: ham

Diskuze