Kristen Wiig - 1
Zdroj: Profimedia
Placky místo prsou

Nejoblíbenější komička v USA se předvedla úplně nahá. Že nemá tělo modelky, to neřeší

Populární komička Kristen Wiig zřejmě nezná ostych a uprostřed kasína plného hráčů se objevila bez jediného kousku oblečení. Co ji k tomu vedlo?

Ač by se mohlo zdát, že je americká herečka schopná pro popularitu udělat cokoli,, nahá procházka po kasínu byla pouze součástí filmu, který má v Americe v těchto dnech premiéru.

Ve filmu Welcome to me, hraje komička známá především z filmů typu Paul či Ženy sobě, psychicky nevyrovnanou ženu. Její postava v novém filmu vyhraje v loterii a díky tomu se rozhodne zahájit vlastní talk show, která bude pouze o ní. Důkazem jejího špatného psychického stavu může být právě i zmiňovaná scéna bez šatů.

Sama Kristen však na zážitek z natáčení scény, ve které se objeví, pouze tak, jak jí Bůh stvořil, nevzpomíná vůbec ráda. Nahou scénu popisuje dokonce jako svoji noční můru: “Všichni uvidí úplně všechno. Z toho mám hrůzu ještě teď.”

Na film s nahou Kristen si diváci v České republice musí ještě chvíli počkat, čekání si zatím ale můžou zkrátit pohledem na fotografii, která z filmu unikla.

Autor: luk

Diskuze