Týnuš Třešničková
Zdroj: Instagram
Další info

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY z nemocnice o zraněné Týnuš Třešničkové: Zlepšení a převoz do Čech!

Noční můra oblíbené youtuberky Týnuš Třešničkové (22) asi jen tak neskončí. Podle nejnovějších zpráv je na tom však internetová hvězda o něco lépe a už se řeší návrat zpátky domů.

8 fotek
Tragická nehoda ve vyhlášené luxusní restauraci dopadla pro Týnuš Třešničkovou a jejího přítele Viktora Hajíčka opravdu zle. Youtuberku oheň připravil o tom, díky čemu se stala tak slavnou - o bezchybný zevnějšek. I tak je ale jasné, že na prvním místě je zdraví... Týnuš a její partner dále zůstávají v péči lékařů soukromé istanbulské kliniky. Ministerstvo s lékaři i přímo s nimi však řeší, jak budou postupovat dál. I u Týnuš už došlo k malému zlepšení.

„Zraněná Češka a její partner se stále nachází v nemocnici. Je o ně dobře postaráno, je to nejlepší nemocnice, která v Istanbulu je. V tom prvotním nemocničním zařízení, kde je ošetřovali, to byl šok. Proto se po poradě právě rozhodlo o převozu do té kvalitní nemocnice. Tam jsou v dobrých rukách. Převoz do Česka se bude konzultovat s lékaři. Rozhodnou si o tom z části také oba zranění Češi. Ten prvotní šok už přešel. Ta mladá žena je na tom také lépe. Další kroky se budou konzultovat s lékaři, aby nehrozila při převozu například infekce a další komplikace. O převozu bude ministerstvo zahraničí včas informovat,“ uvedla pro Extra.cz tisková mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Fanoušci Týnuš Třešničkové ale stále trnou. Jak bude asi jejich ikona po zranění vypadat? Dostane se z toho po psychické stránce? Bude mít trvalé následky? Tohle všechno jsou otázky, na které nejspíš neznají odpověď ani její nejbližší...
 

Autor: bin

Diskuze