Zdroj: YouTube.com
Je to pecka!

Nejnovější VIDEOKLIP Ariany Grande trhá jeden rekord za druhým! Už jste ho viděli?

Americká zpěvačka Ariana Grande (25) zveřejnila videoklip k singlu "thank u, next", v kterém se inspirovala romantickými komediemi z prvního desetiletí nového tisíciletí.

3 fotky
Zpěvačka Ariana Grande se svým novým klipem boří internet. Použila v něm scénky a prvky z filmů jako jsou Bravo, girls! (2000), Pravá blondýnka (2001), Protivný sprostý holky (2004) a Přes noc třicátnicí (2004).

Společně s Arianou si v klipu zahráli i herci z původních filmů - Jonathan Bennett, Stefanie Drummond, Jennifer Coolidge, Troye Sivan, Colleen Ballinger či televizní celebrita Kris Jenner. Zpěvačka v nové písni vzpomíná na své bývalé lásky, zesnulého rappera Mac Millera († 26) či herce Petea Davidsona.

Videoklip překonal už několik rekordů. Na YouTube například rekord za nejvíce zhlédnutí během 24 hodin. Zaznamenal 47 milionů zhlédnutí. Ve funkci YouTube premiere, v níž mohou uživatelé sledovat videa společně v jednom čase, se na klip společně dívalo rekordních 829 tisíc lidí.

Ariana se svým klipem nebodovala jen na YouTube. Rekord v počtu zhlédnutí za 24 hodin pokořila i na Vevo, kde ho zhlédlo 50 milionů lidí.

Autor: mk

Diskuze