David Beckham
Zdroj: Profimedia
Ošálil nás?

Nejnovější FOTKY Davida Beckhama překvapily fanoušky! Nosil snad do teď vlasové implantáty?

9. 9. 2018

Tento týden se David Beckham (43) objevil v Miami, kam vycestoval u příležitosti představení svého nového fotbalového týmu Inter Miami CF. Fanoušci se při pohledu na něj dost vyděsili. Vypadá to totiž, jakoby bývalému fotbalistovi na hlavě rašila pleška.

9 fotek
David Beckham vycestoval do Ameriky a Victorii (44) nechal doma. Kromě povinností si v Miami stihl i odpočinout a užít si vodní radovánky. Vyfotili ho, když zrovna relaxoval u bazénu a popíjel koktejly.

Tělo měl dokonalé, jako vždycky. Ale fanoušci si na snímcích nemohli nešimnout jeho plešky, která se objevila, když si Beckham oholil vlasy. Hustá hříva je pryč. Všichni si teď kladou otázku, zda David náhodou nenosil paruku nebo vlasové implantáty.

Není přece možné, aby měl na fotkách ještě před pár týdny husté vlasy a nyní řídké s prosvítající pleší. Podle doktora Asima Shahmalaka z manchesterské kliniky mohlo jít buď jen o špatné světlo, nebo měl David dosud na hlavě vlasové implantáty, kterými pleš nenápadně maskoval.

Muži ve středním věku tuto metodu podstupují velmi často. V roce 2011 si nechal vlasy implantovat i Davidův blízký kamarád kuchař Gordon Ramsay (51). Podobně „nalepovací“ vlasy má například i český módní návrhář kubánského původu Osmany Laffita, který si s nimi už dokonce rozjel byznys.

Autor: mk

Diskuze