Seriály 2015
Zdroj: oficiální zdroj
V televizi uvidíte

Nejlepší seriály roku 2015: Co vás v televizi čeká a nemine

11. 1. 2015

Letošní rok bude nabitý kvalitními zahraničními seriály. A které jsou ty vůbec nejlepší? Podívejte se na náš přehled!

1. Gotham (Fanda)
Seriál Gotham vypráví nejen o tom, jak vznikly Batham nebo Kočičí žena, ale i o tom, jak vyrostli ti nejtemnější záporní hrdinové jako Joker, Tučňák nebo Hádankář. To vše optikou mladého začínajícího policisty, který se později vypracuje na komisaře a bude pomáhat Batmanovi v boji proti zločincům.

2. Agents of S.H.I.E.L.D. (Fanda)
Daší kousek, který vychází z komiksového světa. Ten je mnohem větší než Batman, Ironaman nebo Spiderman. Na scéně se objevuje agent Coulson, který se musí poprat s mnoha nadpřirozenými jevy a úkazy. Samozřejmě nechybí humor, akce a parádní filmové triky.

3. Hra o trůny (HBO)
Fantasy svět George R. R. Martina slaví navzdory autorově mánii zabíjet hlavní hrdiny a vytvářet nové úspěchy po celém světě. Na diváky čeká již pátá řada a je jasné, že opět bude planá násilí, zabíjení, sexu a nadpřirozených jevů. Tohle je fantasy svět ve své nejryzejší podobě.

4. Inteligence (Nova)
Hlavním hrdinou je Gabriel Vaughn (Josh Holloway), špičkový agent supermoderní tajné služby, jenž má v mozku implantovaný mikročip superpočítače. Společně s agentkou Riley Nealovou (Meghan Oryová) musí nejprve zachránit uneseného člena CyberComu, americké jednotky na ochranu dat, pro kterou oba pracují. Dále se tito kybernetičtí policisté potýkají se sebevražednými pumovými atentátníky a zachrání dva americké novináře ze zajetí v Sýrii.

5. Temný případ (HBO)
Uznávaný detektivní seriál s Matthewem McConaugheym a Woodym Harrelsonem se vrátí v podobě jako American Horror Story. Tedy s novými představiteli a zcela novým příběhem. V druhé sezóně se v hlavních rolích představí Collin Farrel jako nekompromisní detektiv Ray Velcoro. Sekundovat mu bude Vince Vaugn a Rachel McAdams. Děj se opět bude odehrávat v Kalifornii, ale mimo Los Angeles.

6. Láska ve hvězdách (Nova Cinema)
Emery Whitehillové bylo šest, když v jejím rodném městečku havarovala mimozemská vesmírná loď. Nezáleželo na tom, zda návštěvníci z jiné planety přišli v míru nebo s cílem ovládnout Zemi. To lidé, kteří si Atriánce chtěli podrobit, vyprovokovali souboj. Emery se ale do jednoho mimozemského chlapce zamiluje... Romantický sci-fi seriál, to tu ještě nebylo.

Autor: pul

Diskuze