Alena Sishkova
Zdroj: Instagram
Kráska z východu

Nejlepší fotky internetové ikony: Tohle je nejkrásnější Ruska současnosti

O tom, že po Rusku běhá tisíce krásných žen, nikdo nepochybuje. A tou nejznámější je dnes Alena Šiškovová (19). Jejímu vzhledu se snaží přiblížit miliony žen po celém světě. Co na ni říkáte?

12 fotek
Alena Šiškovová (v anglické transkripci Alena Shishkova) svým magickým vzhledem uhranula tisíce mužů po celé planetě. A nejen mužů, což dokazují stránky, kde se dívky snaží upravovat po jejím vzoru vlasy nebo vytvářet líčení.

Alena není přírodní blondýna, ale má světle hvědé vlasy, které si odbarvuje. Její tváři dominují jasně modré oči, která zvýrazňuje tmavým líčením. A má dokonalou postavu, aby také ne, když měří 175 centimetrů, váží 54 kilo a má míry 85-61-85.

Žádnou svou oficiální fanouškovskou stránku v angličtině nemá. Asi proto, že moc dobře anglicky neumí. To ale nebrání tomu, aby vznikaly mraky neoficiálních profilů, kde ji opěvují muži z celého světa. Stovky fotek téhle ruské modelky se šíří po internetu raketovou rychlostí.

A co je na ní nejkrásnější? Prý rty, které má lehce přifouknuté botoxem. Je to taková Megan Fox v trochu mladším a blonďatějším vydání.

Anketa

Líbí se vám Alena Šiškovová?

Hlasovalo 727 lidí.

Autor: pul

Diskuze