Cristiano Ronaldo ukázal na Santiago Bernabeu Zlatý míč - 4
Zdroj: isifa.com
Nepřátelé u televizí

Nejlepší fotbalista světa bez zábran: Ronaldo prozradil, proč ho lidé nesnášejí

Proč někteří fanoušci Cristiana Ronalda, hvězdu Portugalska a Realu Madrid tak nenávidí? Fotbalista má jasno. Sdělil všem, co na něm lidi štve.

"Lidé mi totiž závidí," vysvětlil fotbalista. A co? "Jsem bohatý, hezký a výborný hráč," dodal Cristiano Ronaldo.

Ačkoliv i jiní fotbalisté chodí s modelkami a objevují se v reklamách na spodní prádlo, neznámo proč to lidem u Cristiana Ronalda vadí. Může za to snad jeho neustálý úsměv a dokonale svalnatá postava?

Ale je pravda, že Ronaldovi je co závidět. Se 44 miliony dolarů vydělanými minulý rok je devátým nejbohatším sportovcem světa. Navíc se 23 miliony ročně, která má přímo ve smlouvě s Realem Madrid, si na hřišti žádný fotbalista nevydělá tolik jako on. Ani jeho věčný konkurent Lionel Messi v Barceloně.

Další příjmy má Ronaldo od sponzorů. Například společnost Nike mu ročně platí 8 milionu dolarů. Další peníze přidávají Herbalife, Castrol nebo Samsung.

Již pár let chodí s ruskou modelkou a herečkou Irinou Shayk, která je považována za jednu z nejkrásnějších žen světa. Svou image se Ronaldo pokoušel rehabilitovat poté, co vyhrál Zlatý míč pro nejlepšího hráče světa a po vyhlášení se rozplakal. Lidé mu ale slzy nevěřili...

Opravdu si zaslouží jejich nenávist?

Autor: pul

Diskuze