Taylor Swift - 1
Zdroj: Profimedia
Slušný balík

Nejlépe placenou zpěvačkou světa je Taylor Swift! Až uvidíte, kolik si vyzpívala, protočí se vám panenky

Zpěvačka Taylor Swift (26) je celosvětovou hvězdou, která má miliony fanoušků. Není proto divu, že si “vyzpívá“ pořádný balík peněz. Časopis Forbes ji vyhlásil nejlépe placenou zpěvačkou roku 2016. Kolik si tahle blonďatá kráska vydělala?

8 fotek
Taylor Swift už řadu let boří špičky hitparád a vyprodává sportovní haly po celém světě. Na planetě se opravdu najde jen málo lidí, kteří o téhle popové a country divě nikdy neslyšeli. Fanoušci z Taylor šílí a hltají každý nový song, který vydá. Všechna sláva, prodaném CD a plné koncerty se samozřejmě taky odráží na jejím bankovním kontě a není divu, že se tahle kráska stala nejlépe placenou zpěvačkou roku.

Se seznamem nejvýdělečnějších zpěvaček za rok 2016 přišel časopis Forbes. Taylor si podle něj vydělala neuvěřitelných 170 milionů dolarů ( 4,1 mld. Kč). Na druhém místě skončila Adele (28) s výdělkem 80,5 milionů dolarů (1,95 mld. Kč). Třetí příčka patří neméně slavné Madonně (58) , která si na konto připsala 1,86 mld. korun.

Co se týče peněz, je na tom tedy Taylor Swift mezi svými kolegyněmi nejlépe. V milostném životě však stále tápe. Po řadě rozchodů stále nenarazila na pana “božského“. Poslední vztah s hercem Tomem Hiddlestonem ji vydržel pouhé tři měsíce. Tak jí přejme, ať se jí v lásce daří stejně dobře, jako v kariéře.

Autor: bk

Diskuze