Gabriela Koukalová - 1
Zdroj: facebook.com
To bolelo

FOTO: Krásná biatlonistka Gabriela Koukalová ukázala zadek! Proč ho má jako pavián?

Gabriela Koukalová patří mezi české vrcholové sportovkyně, za které se rozhodně naše republika stydět v žádném směru nemusí. Kromě talentu je i krásná. Teď ale ukázala půlky, na které z části nebyl zrovna pěkný pohled!

7 fotek
Na tradičním exhibičním závodě biatlonistů se představila Gabriela Koukalová s parťákem Michalem Šlesingrem v Shalke aréně v německém Gelsenkirchenu. Česká dvojice však se nedokázala přiblížit loňskému stříbrnému místu, i když dvojice zpočátku nevedla špatně, ale poté následovaly chyby a skončili až 7. A jakoby té smůly nebylo dost, tak i Gábina si přivezla naražený zadek po pádu na zledovatělý sníh.

Jak se její zadek vybarvil ukázala na svém Facebookovém profilu, kde leží na posteli a leduje si hematom na odhalených půlkách. Tímto, se současně omlouvala, že závod zkazila a přiznala: „Dnešní provar a pád na střelnici beru jako trest za to, že jsem se vám dlouho neozvala.“ A nakonec dodala: „Jenom doufám, že z toho pádu nebude nic horšího, než paviání zadek, protože to, co je schované pod ledem, vypadá daleko hůř.“

Snad se jedná pouze o chvilkovou indispozici, a nebude to mít nějaké důsledky pro Světový pohár, který krásku čekají v příštím roce. Tak brzké uzdravení a hodně štěstí.

 

Autor: Hana Brožková (Kancelář prezidenta republiky)

Diskuze