Sara Sandeva - 3
Zdroj: Instagram/Facebook/TV Nova/Youtube
Jako z pohádky

Sara Sandeva z Ulice jako princezna! Podívejte se, v jakých šatech zazářila na maturitním plese

Herečka Sara Sandeva (18), známá jako Skyler ze seriálu Ulice, je nejen talentovaná, ale i krásná. Jak vypadala na svém maturitním plese? To budete koukat.

16 fotek
Herečka Sara Sandeva, představitelka Skyler van Ruyter v oblíbeném seriálu Ulice, má za sebou jednu z velkých událostí dívčího světa, na kterou se těší snad každá slečna. A tou je maturitní ples! Jak vypadala seriálová Skyler v roli maturantky a jaké zvolila šaty?

V černých princeznovských šatech posetých drobnými kamínky jí to ohromně slušelo. Rafinovaný výstřih na zádech navíc nenechal v klidu zřejmě nikoho. Herečka rozdávala jeden úsměv za druhým a okouzlovala okolí jako pohádková víla. Ovšem pořádně sexy víla!

"Neříkejte lidem své sny. Ukažte jim je," napsala kráska k fotce svých maturitních šatů. Fanoušci začali hned její snímek zavalovat pochvalnými komentáři a obdivem rozhodně nešetřili. "Jseš hrozně super a krásná. Nikdy jsem neviděla nikoho tak dokonalého jako jsi ty. Jsi můj vzor, ale tobě se nikdy nedorovnám," okomentovala jedna z nich.

Autor: lor

Diskuze