Alina Yakupova
Zdroj: Instagram, Alina Yakupova
prásk.tv

Nejkrásnější holčičkou na světě je Alina (6)! Sklízí úspěchy jako modelka

Novou nejkrásnější holčičkou na světě je dětská modelka z Ruska. Šestiletá Alina Jakupova sbírá fanoušky na sociálních sítích, kde sdílí své profesionální fotky.

Alina se do světa modelingu dostala už ve svých čtyřech letech. Od té doby už nafotila řadu kampaní a spolupracovala s mnoha módními značkami. Veřejnost uchvátila svými blonďatými vlněnými vlasy a krásným úsměvem.

 

Mladičkou modelku sleduje na Instagramu přes 25 tisíc lidí – má fanoušky ze všech koutů světa, například Kalifornie a Německa. Lidé ji označují za nejroztomilejší holčičku a nádhernou princeznu. "Je jednoduše dokonalá," stojí v jednom z mnoha komentářů u fotek.

 

 

Dívenka má i svého manažera, který chválí její pracovitost. "Jsem přesvědčen, že tajemstvím jejího proražení do světa je nejenom její krása, ale i tvrdá práce a neustálé zdokonalování se, navzdory tak nízkému věku," prohlásil Roman Kukhar.

 

V minulost byla za první nejkrásnější holčičku světa prohlášena tehdy šestiletá francouzská modelka Thylane Blondeau (18), která se stala známou modelkou. Podobná pocta se dostala i Kristině Pimenové (13) z Ruska, kterou také lidé prohlásili za nejkrásnější holčičku.

 

7 fotek

 

Kristinka je prý nejhezčí holčička na světě! GALERIE
Ekonomie krásy: Proč mají hezčí lidé více peněz i úspěchu?

Autor: TN.cz

Diskuze