Karel Janeček a Lilia
Zdroj: Instagram, instagram/khousnoutdinova
Foto uvnitř

Nejintimnější snímek Karla Janečka: Ukázal se nahý se svou ženou

Karel Janeček (45) je známý tím, že své soukromí příliš neskrývá. Dosud otevřeně přiznával, že je příznivcem polygamie a užíval si rád více žen najednou. V poslední době to ale tak nevypadá. Velmi rád upřednostňuje jen jednu, a to Liliu (30), se kterou má dceru. Ta nedávno zveřejnila asi nejintimnější snímek jejich vztahu.

8 fotek
Zdá se, že samozvaná kněžka lásky, jak si Lilia Khousnoutdinova říká, Karla Janečka doslova očarovala. Jak si jinak vysvětlit, že známý proutník o jinou ženu ani pohledem nezavadí.

Lilia má vskutku nevšední přístup k životu. „Jsem žena, která hledá a prošlapává nové cesty k tomu, jak žít ve větší lásce, vášni, kráse a radosti. Jinak řečeno, jak prožívat život naplno v ženském těle,“ píše na svých stránkách a Karel je z toho zřejmě hin. Dříve tomu tak ale nebylo.

Janeček si v roce 2015 vzal Mariem Mhadhbi a zplodil s ní syna Yanise. Posléze přibral Liliu, se kterou má dceru Isabelu. Vybírat si nemusel, jelikož ženy o jeho přístupu k životu vědí. On si přesto vybral.

Rozvod s Mariem je v procesu a láska s Liliou mu jen kvete. Samotná Lilia dokonce nedávno zveřejnila snímek, který je focený hned po porodu jejich malé dcery. Nutno podotknout, že intimnější fotografii s Karlem snad svět ještě nespatřil.

Když vám jeden partner nestačí: Sedne vám polyamorie, volný vztah nebo sériová monogamie
10 signálů správné a špatné lásky

Autor: Han

Diskuze