TOP 5 divochů

Nejhorší skandály českých sportovců: Kdo je největším průšvihářem?

Tréninky skoro každý den a tvrdá disciplína. Není tedy divu, že i sportovci se zkrátka někdy potřebují uvolnit a vyhodit si z kopýtka. Jediný problém ale je, že tyhle uvolňovací mejdánky vždy vyšperkují nějakým pořádným skandálem!

Parádní mejdan si měl z pátečního letu z New Yorku do Prahy udělat hokejista Jiří Hudler. Do letadla nastupoval bývalý reprezentant a také bývalý přítel modelky Simony Krainové podle svědků v poněkud „rozjeté náladě“. Cestující si na něj stěžovali a ani letušky ho nedokázaly zpacifikovat.

Po přistání tak na něj na letišti místo rodiny čekala policie, kterou zalarmoval pilot letadla, který se k Hudlerově party ne a ne přidat. O tom, že řídit opilý se nevyplácí, ví své i mladý sparťanský záložník Aleš Čermák. Ten kvůli pití za volantem jen o vlásek unikl smrti! S 1,5 promile narazil do stromu a auto začalo hořet. V kufru auta se našel ohořelý fotbalový míč a kopačky.

Jeden z největších skandálů měla před několika lety na svědomí česká fotbalová reprezentace! Na oslavě Tomáše Ujfalušiho se to totiž rozjelo ve velkém stylu! Minimálně šest prostitutek pomohlo pětici fotbalistů v čele s Ujfalušim a Rosickým zahánět žal z prohry s Německem. Když si novinářka z jednoho bulvárního plátku šla pro podpis, zaslechla přes dveře hodně zajímavý rozhovor našich tehdejších reprezentantů! Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze