Nejhorší den v roce
Zdroj: Profimedia
Hlavně žádnou paniku

NEJHORŠÍ DEN v roce se blíží! Na co byste si měli dát 11. prosince pozor?

Den blbec, den na nic, a nebo nejhorší den v roce. To jsou dny, které logicky nedělají radost nikomu. Právě 11. prosinec se podle statistik stal tím nejhorším dnem z celého roku. Víte proč?

Vánoce se nezadržitelně blíží. V měsíci, ve kterém si lidé mají užívat pověstné svátky klidu a míru, je ale jeden den, který byl oficiálně prohlášen za ten nejhorší v celém roce. Tím obávaným strašákem je 11. prosinec, který letos připadá na úterý.

A proč je zrovna tento den nejhorší? Podle statistik 11. prosince lidé nejvíce upadají do deprese kvůli vánočnímu shonu a s ním i spojeným rapidním úbytkem peněz. Ten logicky souvisí s nakupováním dárků, kvůli kterým jsou mnozí lidé ochotni si finance dokonce půjčovat, což způsobuje akorát další, větší tlak na jejich psychickou stránku.

V souvislosti se vším tím stresem pak v tento hrozivý den snáze vznikají i problémy ve vztazích . Lidé jsou nervózní, snadno se vytočí, a tím pádem se snadno pohádají se svými blízkými či partnery. Není proto náhoda, že necelé dva týdny před Vánoci prý dochází k celé řadě rozchodů. Naopak těsně před Štědrým dnem už stres značně opadá a vánoční atmosféra způsobí, že lidé pookřejí, díky čemuž se vztahy znovu upevňují.

Pátek třináctého má konkurenci! Dny v roce, které v historii opakovaně přinesly neštěstí
TOP 3 neobjasněné záhadné příběhy! Z toho mrazí

Autor: bin

Diskuze