Isadory Cerull a Marjorie Enya - 5
Zdroj: Twitter
Love is love

NEJEMOTIVNĚJŠÍ SNÍMKY Z OLYMPIÁDY: Takhle vypadá nejkrásnější žádost o ruku v historii olympijských her!

Na olympiádě člověk může vidět ledacos. Zlomenou nohu, děsivý pád na kole, zběsile fandící rodiče, ale třeba i žádost o ruku. Tento snímek dojal celý svět.

4 fotky
Olympijské hry jsou celosvětovou událostí, na niž každé čtyři roky dychtivě čeká celý svět (čtyři roky na zimní olympiádu a čtyři roky na letní). Současným hostitelem her je druhé největší město Brazílie Rio de Janeiro, které se tak stalo historicky prvním jihoamerickým městem, kde se hry odehrály.

Olympiáda je plná emocí! Po závodech sportovci často pláčou, ať už štěstím, nebo zklamáním. Ale někdo má i jiné důvody k pláči, jako třeba tato ragbistka jménem Isadory Cerull. Tu totiž před zraky diváků a blesky fotoaparátů požádala o ruku dobrovolnice Marjorie Enya.

Ragbistka s nadšením samozřejmě souhlasila a po vyřčeném ANO následoval dlouhý polibek. Snímek rychle obletěl svět a dojal tisíce lidí. Fotky můžete najít i pod hashtagem „loveislove“. Žádost o ruku na olympiádě proběhla např. i před čtyřmi lety na olympiádě v Londýně, kdy francouzská basketbalistka Isabelle Yacoubouová byla o ruku požádána svým italským přítelem v přímém přenosu.

Přímé přenosy z olympijských her v Riu de Janeiru můžete sledovat na stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Autor: niž

Diskuze