Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen - 7
Zdroj: Instagram
To není moc normální...

Nejdivnější věc, kterou jste nevěděli o Olsenových dvojčatech? TO JE DĚSIVÉ

Z roztomilých hereckých hvězdiček Ashley a Mary-Kate se vyklubaly nejbohatší dvojčata, která na televizních obrazovkách už tak často nevídáme. Ale nepřestávají nás pořád překvapovat!

8 fotek
Abyste měli muzeum o svém životě plné svých věcí a vzpomínek, musíte obvykle nejprve zemřít. Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen (29) se ale této pocty dočkala ještě před třicítkou. Dvojice komediantů a kurátorů Viviana Olen a Matt Harkins vytvořili v prostorách staré ordinace muzeum zasvěcené slavným Olsenkám. Dívky, které se nejvíce proslavily seriálem Plný dům, založily také vlastní módní značku, a dvakrát dokonce byly časopisem Forbes zařazeny mezi stovku nejbohatších celebrit světa!

Prostory muzea vypadaly původně pěkně děsivě, jedna místnost byla dokonce zatopená. Organizátoři je ale uvedli do úžasného stavu! Můžete v něm najít obrazy Olsenek založené na pravých fotografií pořízených novináři nebo třeba ukázku svatební hostiny Mary-Kate, když si brala Oliviera Sarkozyho, bratra bývalého francouzského prezidenta. Na svatbě byly údajně slavnostní mísy plné cigaret. Ale nechybí ani exponáty jiných celebrit.

Na muzeum Olen a Harkins vybírali peníze prostřednictvím Kickstarteru, slavná dvojčata ale nic nepřispěla. Třeba takový obraz s Olsenkama si mohou zájemci koupit přes internet za necelých 20 tisíc korun.

Autor: sib

Diskuze