Iana Kasian - 2
Zdroj: facebook.com
Lidská zrůda

Nejbestiálnější vražda v historii USA: Modelku († 30) zavraždil přítel extrémně brutálním způsobem!

Modelka ukrajinského původu Iana Kasian (†30) z Los Angeles si užila velmi krátce role matky. Se svou prvorozenou dcerou strávila pouhé dva měsíce. Poté se stala obětí brutální vraždy, která nemá v historii kriminalistiky obdoby a způsobem provedení šokovala celý svět.

3 fotky
Modelka a maminka Iana Kasian si v Los Angeles žila svůj americký sen. Jenže ten se nedávno stal hororem, jaký by ani neztvárnili ti nejotrlejší filmoví tvůrci. Krásná brunetka byla zavražděna zvlášť brutálním způsobem. Z bestiální vraždy byl obviněn její přítel, syn bohatého magnáta v Kanadě Blake Leibel (36).

Mladá žena v roce 2016 porodila dcerku, jenže její štěstí trvalo pouhé dva měsíce. Jejich pouto bylo násilně přerušeno, když modelka šla navštívit svého přítele do jeho apartmánu v Hollywoodu. Doufala, že jejich vztah dají opět dohromady, i proto, že pobývala u své matky. Její původní dobrý úmysl se však proměnil v doslova horor. Živá už z domu nevyšla.

Její tělo se našlo v květnu loňského roku. Pitva prokázala, že byla mučena, její tělo bylo zohaveno a měla traumatické poranění hlavy. Zemřela na celkové vykrvácení. Koroner James Rimer, který měl mrtvou ženu na starost, byl naprosto zděšen a následně celá Amerika. Celá kůže z obličeje byla odstraněna a zmizela neznámo kam, pravá část tváře s uchem byla odříznutá a její kosti byly vyjmuty z těla. „Nikdy předtím jsem nic takového neviděl. Pochybuji, že patologové, kdy tady či v zahraničí něco takového zažili, je to velmi výjmečné," svěřil se lékař deníku Daily Mirror.

Z tohoto ohavného činu byl obviněn její přítel. Ten popírá obvinění. Přičemž pracuje v knižním průmyslu, kde jeho doménou jsou komiksy, v nichž je řada příběhů založených na násilí a vraždách. Například jedna z vražd v komiksu až nápadně připomíná smrt modelky. Na obrázcích znázornil mrtvé ženské tělo bez kůže na hlavě. V současné době Blake Liebel sedí ve vězení a hrozí mu trest smrti. Matka žádá za brutální vraždu své dcery 56 mil. dolarů (přes 1 mld. Kč), informoval deník The Toronto Sun.

 

Autor: ham

Diskuze