Dalibor Gondík
Zdroj: Profimedia
Štěstí v neštěstí

NEHODA Dalibora Gondíka: Moderátor má dlouhodobé zdravotní následky!

12. 12. 2017

Moderátor a hvězda poslední řady show Tvoje tvář má známý hlas Dalibor Gondík měl nehodu. Osudnou se mu stala jeho největší záliba a tou je pohyb!

5 fotek
Sportem k trvalé invaliditě... To se sice mezi lidmi s nadsázkou říká, ale kolikrát toto tvrzení není od pravdy daleko. To platí i u Dalibora Gondíka (47), který je známým sportovcem. Jeho vášeň pro běh a cyklistiku je už pověstná, a tak se 2 prosince zúčastnil závodu na Řípu. Dopadlo to ale špatně!

Dalibor se podle deník Blesk zúčastnil smíšeného závodu spolu se svou kamarádkou Helenou. Nejdříve měl on být ten, kdo pojede na kole a ona poběží. Jenže během jízdy z kola velmi ošklivě spadl. „Při sjezdu z Řípu jsem z kola spadl a sedřel si pravou stranu těla, dodnes chodím na převazy ruky,“ prozradil Dalibor s tím, že asi ještě chvíli potrvá, než se úplně vyléčí.

To ale nebylo všechno a nakonec měl přece jenom štěstí v neštěstí. Moderátor v závodě nakonec pokračoval i přes svá zranění. Po tom, co přeběhl v Praze trojskou lávku, stačilo ani pět minut a spadla. „To byla taková rána, až jsme oněměli...,“ popsal moderátor, jak o vlásek unikl mnohem větší katastrofě. Tak snad bude brzy zase fit!

Autor: bin

Diskuze