Iveta Bartošová, Rihanna, Sabina Křováková a Veronika Stýblová
Zdroj: Isifa / Archiv
SuperStar Večer plný lásky

Nedělní SuperStar: Křováková jako sexy Rihanna, Stýblová se změní v Ivetu Bartošovou

Květen je měsícem lásky, takže zamilovaná musí být i první květnová SuperStar. Kdo z finalistů si vybral nejlépe? Koukněte na jejich šance.

Štefan Pčelár
Oasis - Wonderwall
Slavná britská kapela už dávno není tak slavná, jak bývala, ale nedělní vystoupení Štefana Pčelára ji možná vrátí na výslunní... Ne, děláme si legraci, tyhle dlouhé tóny v jedné rovině bez nějakých kudrlinek mu mohou dát zabrat. Nebo to zazpívá po svém.

Kdo byl tento "puclík"? Šoumen Jaro Smejkal ze SuperStar!

Vašo Patejdl – Ak nie si moja
Tahle slovenská balada je oblíbená v Čechách i na Slovensku. Melodická píseň může Štefanovi sednout a přinést mu body k dobru. Navíc si v ní může i zatrylkovat. Bude to Fontána pro Ewu Farnou.

Šance na úspěch: ****

Sabina Křováková
Rihanna – Love The Way You Lie
Sabina a Rihanna? Tak to je hodně zajímavé spojení. Pravděpodobně uslyšíme rockovou verzi slavné romantické odrhovačky karibské krásky.

Petra Janů – Už nejsem volná
Řeklo by se, že jeden ječák se jen vymění za druhý, takže verze Sabiny musí být dokonalá. Tahle holka však neumí zazpívat všechno stejně jako originál, takže dlouhé tóny a naléhavost v hlasu budou pravděpodobně vypadat úplně jinak.

Šance na úspěch: ***

Adam Kukačka
Bryan Adams – Everything I Do
Tuhle profláklou skladbu zná snad každý na celém světě, nicméně Adam Kukačka může všechny přesvědčit, že ji ještě neznají dostatečně...

Olympic – Jasná zpráva
Ne že by Adam byl špatný zpěvák, pravděpodobně je dokonce mnohem lepší než Petr Janda. Takže už proto ji nedokáže zazpívat stejně jako on. Tohle bude hodně zajímavé... Ale bude se to líbit?

Šance na úspěch: ****

Martin Šafařík
Justin Timberlake - What Goes Around...Comes Around
Falzet sem, falzet tam... Proč si tuhle píseň Martin vybral zůstává záhadou, stejně jako to, jak ji dokáže zazpívat.

Lucie – Dotknu se ohně
Je jasné, že hluboký hlas Šafaříka tady hodně vynikne. Jenže tady přd ním sojí těžký úkol - bude lepší než Robert Kodym v nejlepší formě? Těžko říct, každopádně napodobovat jeho hluboký mečák by byla cesta do pekel SuperStar.

Šance na úspěch: ***

Tereza Mandzáková
The Power Of Love – Frankie Goes To Hollywood ( Gabrielle Aplin )
Poskakovací Terezka se musí tohle kolo uklidnit a zahrát si na romantickou duši. Romantická úprava slavného songu by ji měla sednout. Respektive musí, protože podle kurzů je v největším ohrožení vypadnutí ze soutěže právě ona.

Beáta Dubasová – Vráť mi tie hviezdy
Mandzáková již potřetí v soutěží vybírá slovenskou píseň, kterou v Česku zná málokdo. Možná na Slovensku to byl hit, ale do SuperStar to není zrovna ideální volba. Asi nikoho nenadchne. Snad bude porota výjimkou...

Šance na úspěch: *

SCALEX HODNOTÍ: Kdo si vybral dobře a kdo v neděli narazí?

Veronika Stýblová
Mariah Carey – Without You
Další kus ze série "Veronika zpívá nejsložitější písně světa". Zase všem vytře zrak a zase ji porota bude říkat, že by to měla zpívat víc po svém. Už trochu nuda.

Iveta Bartošová – Víš lásko
Píseň z dob, kdy Iveta ještě nebyla labilní alkoholičkou, ale mladou, talentovanou a skutečně dobrou zpěvačkou. Veronika dobře ví, že Bartošová se silným autorským týmem v zádech dělala kvalitní věci a tahle píseň může být v jejím podání opravdu zážitek.

Šance na úspěch: *****

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE, přímý přenos z vily můžete sledovat ZDE. Exkluzivní záběry z vily SuperStar můžete vidět na VOYO. Sledujte, jak se finalisté baví ve středečních Aktivitách, nebo si poslechněte jejich zpovědi v pátečních Denících soutěžících.

Autor: ham

Diskuze