Amber Rose a Miley Cyrus
Zdroj: Oficiální zdroj / Isifa
Vidět bylo vše

NECUDNÁ FOTOGALERIE: Zpěvačky se na ceny MTV oblékly jako prostitutky

MTV je hudební stanice pro teenagery? Pro děti? Nenechte se vysmát! Po loňském sexuálním dýchánku Miley Cyrus přímo na pódiu se letos předvedla ona a všechny její kolegyně v outfitech, které více patří na E55 než na slavnostní předávání cen.

18 fotek
Hlavní cenu hudební televize MTV za nejlepší video roku získala americká zpěvačka Miley Cyrus se skandálním klipem k písni Wrecking Ball. Beyoncé získala i další tři ceny - mimo jiné za nejlepší spolupráci, ve videu k písni Drunk in Love s Jayem Z.

Pro cenu za nejlepší ženské video si přišla Katy Perryová za klip k písni Dark Horse. Britský zpěvák Ed Sheeran dostal ocenění za nejlepší mužské video ke skladbě Sing. Nejlepší rockové video měla podle fanoušků novozélandská zpěvačka Lorde a cenu za nejlepší popový klip přijala Ariane Grandeová.

Ale co bylo na předávání cen MTV nejzajímavější? To byly outfity zpěvaček, ale i jiných celebrit jako je třeba Kim Kardashian. Ukazovaly více, než by bylo záhodno. Vzhledem k této fotogalerii lze očekávat, že za rok přijdou zpěvačky zcela nahé.
 

Autor: pul

Diskuze