Žena zakázala manželovi koupat dceru
Zdroj: Profimedia
Trošku paranoia

NĚCO PRO RODIČE: Žena zakázala manželovi, aby koupal jejich dcery! Důvod je opravdu zvrácený

Myslíte si, že koupat své děti je naprosto nevinná činnost? Ne vždy tomu tak je...

Malé děti jsou obvykle v základních potřebách celkem zásadně odkázány na své rodiče. To se týká i hygieny, a tím pádem klasického večerního koupání. Ve většině domácností, kde funguje otec i matka, se koupání chopí zrovna ten, kterému to umožňují jeho časové možnosti.

Nezřídka proto děti koupou i tatínci. Jenže matka z Austrálie to vidí tak trochu jinak. Té se nelíbí, že by muž měl koupat malé holčičky a to i navzdory tomu, že je jejich biologickým otcem. „Věřím, že holčičky by měly koupat jejich matky a stejně tak by otcové měli koupat chlapce. Vycházím z toho, že dcery a matky mají stejné části těla, a stejně tak to platí u otců a synů,“ vyjádřila svůj neobvyklý názor na Facebooku podle deníku Daily Mail.

A jak se asi dá čekat, s přílišným pochopením se nesetkala. A to ani u svého muže, který se urazil, protože nevidí nic špatného na tom, umýt své dítě bez ohledu na jeho pohlaví. Pokud dotyčný není nějaký sexuální deviant, nebo na to nemá někdo podezření, proč by se volně nemohl starat o své dítě... Nebo je snad normální, starat se o své děti podle toho, jestli jsou stejného nebo opačného pohlaví než jejich rodič? Ona si myslí, že tak minimálně předejde tomu, aby dcery jednou rozhlašovaly, že je jejich tatínek sexuálně obtěžoval.

Autor: bin

Diskuze