Katt chce prodat kus svého těla - 1
Zdroj: Profimedia
Koupili byste?

NECHUTNÝ KŠEFT: Žena na známém e-shopu prodává část svého těla! Co lidem nabízí?

Blondýnka se rozhodla, že asi potřebuje nutně sehnat co nejvíce peněz, a tak jí nenapadlo nic lepšího, než prodat to nejcennější! A panenství to kupodivu neni... Jde o část těla! Co nabízí?

6 fotek
Že se na internetu obchoduje s oblečením, elektronikou, nábytkem a dalšími věcmi, není nic divného. Občas se ale někde objeví nabídka, která všem doslova vyrazí dech. Tato žena jménem Katt se toho opravdu neštítí. Na známém internetovém eshopu se objevil inzerát, ze kterého zůstali všichni paf.

Na eBay totiž nabízí své použité silikonové implantáty, které chce po 11 měsících prodat. Podle svých slov jí vůbec nevyhovuje jejich velikost. Implantáty nabízí za 200 liber (necelých 6 260 Kč). Katt tak nejspíš zatoužila po plnějším dekoltu a tyto už jí prostě nestačily.

Na tom není nic až tak neobvyklého. Spousta žen si nechá zvětšit prsa a pak si usmyslí, že by raději měla větší. Co se ale Katt musí nechat, je fakt, že své zboží důkladně nafotila ze všech stran. Dokonce přidala i fotku, jak implantáty vypadají „v praxi“. No, alespoň potenciální zájemci nebudou kupovat zajíce v pytli.

Autor: mic

Diskuze