Milan Kohout
Zdroj: facebook.com
Šílený učitel

NECHUTNOST ROKU: Co nalil poblázněný aktivista do svěcené vody? To snad nemyslí vážně

Českého aktivistu Milana Kohouta (61) mnozí označují za šíleného psychopata. Teď dokonce šokoval ohlášením své kandidatury na Hrad. Jakou nechutnost ale předtím provedl?

Filozof a vysokoškolský učitel nalil v jednom velkém polském kostele své vlastní sperma do svěcené vody. Proč něco tak nechutného udělal? On sám prohlašuje, že je zatvrzelý ateista a tímto činem chtěl nakazit katolické Poláky. 

"Shromáždil jsem trochu svého spermatu, které, jak se domnívám, musí obsahovat genetickou informaci o mém militantním ateismu, a zředil jsem ho ve ,svěcené vodě´. Pak jsem obsah nádobky vlil do křtitelnice velkého polského kostela, doufaje, že se moje semeno vsákne do kůže křižujících se křesťanů, a tím je geneticky konvertuje k ateismu," upřesnil Kohout.

Čeští politici si v reakcích na jeho počínání rozhodně neberou servítky. Ministr zemědělství Marián Jurečka napsal na svůj účet na Twitteru: "Vylít vlastní sperma do kropenky v kostele, to už musí být dotyčný opravdu ultra magor. To by hned tak někoho nenapadlo... Fakt někoho učí?"

Teď se můžeme jen obávat, co dalšího tento buřič, který svým vzhledem připomíná bezdomovce, provede. To, že donutil desítky Poláků, aby si na čelo mazali jeho sperma, ještě může být slabá káva...

Autor: kat

Diskuze