Shannen Doherty - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Držíme palce!

NEČEKANÝ ZVRAT: Zdravotní stav Brendy z Beverly Hills se náhle změnil. Její nové fotky vše prozradily!

Hvězda seriálu Beverly Hills 902 10 Shannen Doherty (45) se už od roku 2015 statečně pere s rakovinou prsu. Nyní ale nastal nečekaný zvrat a seriálová Brenda zveřejnila fotky, které vám na první pohled řeknou, jak na tom je.

8 fotek
Představitelka krásné Brendy Walsh z legendárního seriálu Beverly Hills 902 10 Shannen Doherty se od roku 2015 pere se zákeřnou rakovinou prsu. Od té doby podstoupila řadu chemoterapií a radioterapií. Potom ale přišla o své dlouhé vlasy a dramaticky zhubla. V tu chvíli se o ni začali její fanoušci opravdu strachovat.

Nyní ale Shannen zveřejnila fotky, ze kterých je na první pohled jasné, že se její stav opravdu zlepšil. Začaly jí růst vlasy, trochu přibrala na váze a vyrazila do společnosti se svojí kamarádkou Chelseou Handler (41). Na výrazu nemocné Shannen je vidět, že se baví a posezení s kamarádkou si náramně užívá.

Shannen si dokonce dopřála sklenku dobrého červeného vína. Snad se tak vše obrací k lepšímu a herečka se brzy kompletně uzdraví. Jednu chvíli už to totiž vypadalo, že ztrácí naději, sílu a svůj boj s nemocí vzdává. Naštěstí tomu ale tak není a Shannen má okolo sebe spoustu lidí a fanoušků, kteří jí drží všechny palce.

Autor: mic

Diskuze