Simona Krainová
Zdroj: Profimedia
To se někdy stane...

NEČEKANÝ TRAPAS Simony Krainové: Před večírkem ve Varech to prasklo!

Modelka Simona Krainová (45) má život jako z pohádky. Úspěšná kariéra, dokonalý vzhled, vzorové manželství a krásná rodina. Jenže i ona je nakonec jenom člověk, a tak když se chystala na pověstný večírek ve Varech, stala se taková nepříjemnost...

3 fotky
Modelka, stejně jako spoustu dalších českých celebrit, se těšila na čtvrteční Moët party. Dress code pro letošní rok zněl jasně - pozvaní měli dorazit v co nejmrazivějších róbách, což bezpodmínečně znamená ve světlých sněhových barvách.

A to modelka, která vždy vypadá perfektně, plánovala do puntíku dodržet. Róbu od návrhářky Jany Pištějové ji do Karlových Varů doručil sám manžel Andrey Verešové. Jenže ty si nakonec vzít nemohla.

„Šaty od Jany Pištějové mi do Varů přivezl Dan Volopich, ale když jsem si je oblékala, tak se na zádech roztrhly a prostě je nešlo vynést. Tak mi stylista Filip Vaněk sehnal tyhle koktejlky, které aspoň mají stříbrné aplikace, takže úplně mimo nejsem,“ vysvětlila Blesku Krainová, která nakonec na party vyčnívala z davu jako černá ovce.

Šaty totiž měly černou barvu, a tak mezi světlými modely byla vážně k nepřehlédnutí. Nutno ale uznat, že jí to nakonec jako vždy neskutečně seklo, a tak jí všichni hned odpustili, že pro jednou dress code nečekaně nedodržela.

Autor: bin

Diskuze