Conchita Wurst
Zdroj: Profimedia
Začíná to nenápadně

NEČEKANÝ KROK: Conchita Wurst radikálně změnila image! S novým vzhledem ji vůbec nepoznáte

Conchita Wurst (28) je rakouská zpěvačka, která proslula svým nepříliš ženským plnovousem. Nyní se ale rozhodla udělat zásadní změnu svého vzhledu. Jak vypadá?

7 fotek
Pod uměleckým jménem zpěvačky Conchity Wurst se skrývá muž, který je vlastním jménem Thomas Neuwirth. Toho kromě zpěvu proslavil právě velmi netradiční vzhledm sexy černovlásky se silným make-upem, elegantními večerními šaty, ale - s pořádným, hustým černým plnovousem.

Jenže této image je už konec! Thomase asi omrzelo hrát si na ženu a rozhodl se vše naprosto změnit - muž se totiž konečně začal oblékat dle svého pohlaví! Sociální síť poslední dobou zahrnuje fotkami, na kterých ho lze vidět výhradně v pánském oblečení.

Bude zajímavé si počkat na to, jestli se změna týká nejen soukromí, ale i pěvecké kariéry. Zatím to podle fotek z posledního koncertu vypadá, že změna je celkem nenásilná a oblékání mladého zpěváka je spíše unisex. Uvidíme, kam až to zajde a jestli Conchita časem neupustí i od make-upu. Co by na to asi řekli fanoušci, kdyby to, na čem si zpěvák postavil kariéru, úplně ze své image vyřadil?

Autor: bin

Diskuze