Petra Janů - 1
Zdroj: Profimedia
Hodně štěstí

Nečekané zdravotní komplikace Petry Janů. Musí na operaci!

Zpěvačka Petra Janů (65) je známá zdravým životním stylem, a tak je tato zpráva pro její fanoušky opravdu šok. Co musí nekompromisně ven z jejího těla?

6 fotek
Petra Janů je velkou vyznavačkou zdravého životního stylu, a tak by zrovna u ní nikdo příliš velké komplikace, co se týče zdraví, opravdu nečekal. Bohužel se ale stalo a Petra musí na operaci se žlučníkem, který ji lékaři budou odstraňovat.

„Zaúřadovaly stresy a málo jich opravdu nebylo,“ přiznala Aha! zpěvačka. Tím má na mysli poslední roky, kdy si prošla opravdu velkou životní zkouškou. Nejdříve jí v roce 2011 opustil manžel Michal Zelenka ( †63), který podlehl rakovině plic. Zatímco ona sama měsíce dopředu od lékařů věděla, že jeho boj s nemocí je prohraný, on nic netušil. Z této smutné události se pak dlouho vzpamatovávala.

Další nepříjemností byl v roce 2015 Petřin odchod ze skupiny Golem, se kterou vystupovala dlouhých třicet let. „To bolelo, ale já nějak začala stagnovat a ještě jsem to prostě nechtěla zabalit. Musela jsem něco změnit, i když jsem věděla, že mnoha lidem to asi ublíží,“ přiznala zpěvačka. V současné době bojovala s dalšími problémy. A to se svou manažerkou. Několikaměsíční neshody vyústily v ukončení spolupráce.

Zpěvačku čeká operace už brzy. Na pódium se však plánuje vrátit co nejdříve. „Duben věnuju rekonvalescenci a potom to zase rozbalím,“ slibuje Petra. Tak hodně štěstí, ať má vše hladký průběh!

Autor: bin

Diskuze