Daniel Nekonečný - 1
Zdroj: Profimedia
Bylo mu teprve 52 let

Nečekané úmrtí: Zemřel král rozkoše Daniel Nekonečný! Našli ho doma mrtvého

Český showbyznys postihla další tragédie! Zemřel milovníka žluté barvy, ohně a všeho třpytu Daniel Nekonečný (†52). Zdravotníci ho našli mrtvého v jeho domě.

3 fotky
Jakoby toho už nebylo dost. Český šoubyznys postihuje jedno úmrtí za druhým. Tentokrát si smrtka vzala krále rozkoše a milovníka žluté Daniela Nekonečného vlastním jménem Daniela Konečného.

„Můžeme potvrdit, že jsme do ulice Na Vrchu na žádost Policie České republiky v úterý po 11. hodině vysílali koronera k úmrtí 53letého muže,“ řekla Blesku Jana Poštová, mluvčí pražské záchranky.

Příčinu smrti zpěváka vyšetřují kriminalisté, kteří jsou stále na místě. "Mohu potvrdit, že policisté v ulici Na Vrchu stále zasahují. Bližší informace zatím nemohu sdělit," uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Nekonečný se narodil v roce 1966, proto záchranáři uvedli, že mu bylo 53 let. Podle všeho šlo právě o známého zpěváka, který nadevše miloval žlutou barvu. Extravagantní zpěvák miloval život a sršela z něj obrovská energie. Neustále měl na tváři úsměv.

Autor: mk

Diskuze