Štěpánka Fingerhutová - 8
Zdroj: Herminapress.cz
Dobré srdce

NEČEKANÉ: Štěpánka Fingerhutová z Ordinace promluvila o těhotenství i adopci! Řekli byste to do ní?

Herečku Štěpánku Fingerhutovou (21) znají diváci televize Nova jako psychicky labilní Šárku Šedivou z Ordinace v růžové zahradě 2. Její představitelka je však pravý opak a má dobré srdce snad jako málokdo...

8 fotek
Finalisté letošního ročníku soutěže Muž roku společně odjeli na soustředění do lázní Dolní Lipová, kde se na velké finále důkladně připravovali. Akci si nenechaly ujít ani známé osobnosti v čele s herečkou z Ordinace v růžové zahradě 2 Štěpánkou Fingerhutovou. Ta bude na srpnovém finále dokonce figurovat v porotě.

„Na soustředění Muže roku jsem poprvé a je to tu moc fajn. Užívám si tady s maminkou wellness, včera jsme si daly i vířivku. Jednoznačného favorita zatím nemám. Zatím tu tak kluky pozoruji a snažím se zjišťovat, co mají za přednosti a tak. Snažím se to nijak nesoudit jen podle vzhledu a počkám na ten finálový večer, který je nejdůležitější v tom, co tam předvedou. Samozřejmě je tu ale spousta fešáků,“ prozradila Prásku.tv sympatická Štěpánka.

Ačkoli je Štěpánce teprve 21 let, o své budoucnosti má jasnou představu. Řeč přišla dokonce i na děti. „Ve 27 letech bych chtěla dítě. To jsem si už naplánovala. A až budu těhotná, tak bych si chtěla ostříhat vlasy nakrátko. Také bych si chtěla nějaké dítě adoptovat z dětského domova. Docela se o tuto problematiku zajímám a znám i rodiny, které to tak udělaly. Nejdříve bych asi chtěla mít vlastní dítě a pak si další adoptovat,“ svěřila se krásná a dobrosrdečná Štěpánka, která má velké sociální cítění. Jsme zvědaví, jestli se jí její přání splní. Každopádně držíme palce!

Autor: niž

Diskuze