Karel Gott - 1
Zdroj: Jakub Deml/TN.cz
Bééé

NEČEKANÉ: Rodinka Karla Gotta se zase rozrostla! Přivítal dva roztomilé přírůstky

Karel Gott (79) má na stará kolena vážně o zábavu postaráno! Kromě manželky Ivanky (42) a dvou dospívajících dcer Charlotty Elly (12) a Nelly Sofie (10) se rozhodl v novém domku v Doubici i farmařit, a tak se jeho chov rozrostl o dva krásné nové kousky!

5 fotek
Kromě vína, žen, zpěvu, rodiny a malířství miluje Karel Gott také zvířata! A tak se jeho malá ZOO rozrostla v poslední době o dva nové přírůstky. K rybičkám, kocouru Kryšpínovi a fence zlatého retrívra Stelle přibyly teď i dvě malé roztomiloučké ovečky!

Ty ovšem nechová Na Bertramce, ale v nové roubence v Doubici na severu Čech, kam teď jezdí s rodinou často odpočívat a oddychnout si od rušného hlavního města. Jak to teď ale vypadá, i tam bude mít celkem napilno. Péče o zvířata totiž zabere více času, než se může zdát.

„Chci na chalupě v horách dýchat čerstvý vzduch, přemýšlet o nových pracovních plánech a třeba tam chovat i zvířata,“ řekl už kdysi podle Blesku Gott. Své přání si začal nenápadně plnit a fanoušci budou netrpělivě čekat, jaké zvířátko se stane součástí rodiny příště!
 

Autor: bin

Diskuze