Jan Kočka
Zdroj: facebook
Jak to je?

NEČEKANÉ ODHALENÍ z tragické nehody Jana Kočky (†28): Matka kamioňáka Míly (†28) řekla pravdu o synovi!

Tragická nehoda dvou automobilů na dálnici D11, při které zemřel Jan Kočka mladší a kamioňák Miloslav, otřásla celým Českem. Zvláště otřesná byla skutečnost, že se Miloslavovi před několika dny mělo narodit dítě. Ovšem podle jeho matky je vše jinak.

5 fotek
V pátek v ranních hodinách se na dálnici D11 ve směru na Hradec Králové přihodila smrtelná nehoda, při které přišel o život Jan Kočka Mladší, člen známé podnikatelské rodiny, a nic netušící řidič kamionu Miloslav. Nehoda, kterou zapříčinila Kočkova nevysvětlitelná jízda v protisměru, ovlivnila životy mnoha lidí.

Veřejností velmi otřásla informace, že se kamioňákovi Miloslavovi teprve před několika dny narodilo dítě a dvě z partnerčina předchozího vztahu už vychovával. Chudák dítě, říkali si všichni, sotva se narodilo, už je bez tatínka... Jenže omyl. Podle slov Miloslavovy matky je vše jinak a mylnou informaci o rodině vynesl jeden z pracovníků stejné firmy. Ten tvrdil, že je Miloslavův bratr.

„To není pravda. Můj syn byl svobodný a bezdětný. Měl přítelkyni, znali se asi měsíc. Ta paní možná měla nějaké děti, nevím, ale můj syn byl svobodný a bezdětný,,“ vyjádřila se pro TN.cz zdrcená matka a vyvrátila tak informaci, že by Miloslav měl vlastní dítě, které neuvidí vyrůstat. I tak to ale na tragickém scénáři a důsledcích celé nehody nic nemění. Zbytečně vyhasly dva mladé životy a tento fakt už nikdo bohužel nezmění.
 

Autor: bin

Diskuze