Nohy
Zdroj: Profimedia
Tak takhle to je...

NEČEKANÉ: Muži si vybírají ženy podle tvaru nohou! Neuvěříte, které mají 100% úspěch

Ženské nohy jsou lákadlem už odjakživa. Jejich tvar ale znamená pro muže podvědomě mnohem více, než by vás napadlo!

Nohy jsou neodmyslitelnou součástí těla, na kterou muži rádi zírají, když například kolem nich projde nějaká kráska v kratší sukni nebo v kraťáskách. Co ale o ženách prozradí tvar této jejich přednosti?

Pokud má žena...

nohy do X - Nohy do X nebývají obvykle na pohled až tak populární, ať už je jejich nositelem žena nebo muž. Podvědomě však na muže působí lépe, než by kohokoliv jen tak napadlo. Ženy s nohama do tvaru písmene X bývají totiž velmi zábavné, nikdy s nimi není nuda a ani odvaha experimentovat jim nechybí. Na druhou stranu jim ale tento tvar právě občas může ubrat na přitažlivosti.

nohy do O - Pánové, potvrďte to! Nohy do O u žen jsou to nejhezčí, co můžete potkat. Muži totiž tento tvar podvědomě vnímají jako ženu, která by byla nejlepší potenciální rodičkou jejich potomstva. Proč? Protože žena s tvarem nohou do O má pravděpodobně dost širokou pánev na to, aby porod hravě zvládla.

rovné nohy - takové mívají velmi často štíhlé ženy a ať se to někomu líbí nebo ne, muži se rádi podívají na štíhlou ženu. A i přes jakousi revoluci v pohledu na ženskou postavu stále platí, že štíhlost je sexy. Na druhou stranu ale takové ženy bývají paradoxně často plaché a bez sebevědomí, a tak z nich nesálá tolik ženskost, která ve výsledku chlapy bere úplně nejvíce.

Autor: bin

Diskuze