Tvoje tvář má známý hlas - 1. díl - 2
Zdroj: TV Nova
Skvělá čísla

NEČEKANÉ: Které vystoupení nejvíc zaujalo diváky? Vítěz Vojta Drahokoupil to nebyl!

Minulou sobotu spustila TV Nova již pátou řadu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas, jejímž vítězem se stal benjamínek soutěže Vojta Drahokoupil. Diváky ale o trochu více zaujalo i jiné představení...

19 fotek
Skupina TV Nova v minulém týdnu souhrnně programem svých stanic v prime time zaujala 37,93 % diváků 15-54 u televizních obrazovek. Zahájila podzimní sezónu, kdy opět potvrdila pozici nejsledovanější televizní skupiny na českém trhu a svůj stabilní náskok nad nejbližší konkurencí.

V sobotu odstartovala pátá řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, jejíž první díl dosáhl 39,77% a v širší cílové skupině 4+ ho sledovalo 1,092 milionu diváků. První díl páté řady nejvíce zaujal ženy ve věku 15-24 let, jejichž podíl nasledovanosti byl 60,67 %.

Tato epizoda se stala nejsledovanější ve 21:49, při vystoupení Jana Révaie (Robbie Williams), kdy ho sledovalo 1,352 milionu diváků a podíl na sledovanosti byl 43,08 %! Celkově v sobotu 1. září 2018 dosáhla skupina Nova 44,35% share v prime time a naprosto bezkonkurenčně tak dominovala televizním skupinám českého trhu.

Autor: bin

Diskuze