Jakub Štáfek jako Matěj Jordán v Ulici
Zdroj: TV Nova
Proč odchází?

NEČEKANÉ! Jakub Štáfek se loučí s Ulicí: Jedna krásná kapitola se uzavírá... napsal herec na sociální síť!

Jakub Štáfek (27) alias Matěj Jordán z Ulice odchází! S touhle pro fanoušky smutnou zprávou přišel včera sám herec, když se osobně na sociální síti rozloučil se seriálem i svými kolegy. Co bude teď a proč už ho za nějaký čas v seriálu neuvidíte?

6 fotek
Herec Jakub Štáfek se loučí s nekonečným seriálem Ulice! Sám to v pátek oznámil na sociální síti: „Jedna krásná kapitola se uzavírá, další přede mnou. Díky za vše, parto.“ zní slova, která jistě zarmoutila nejen samotné kolegy, ale teď jistě překvapila i diváky a fanoušky nekonečného seriálu. Jakub totiž v Ulici působil již od samého začátku. Dlouhých třináct let natáčení ale stačilo, a tak sympatický herec dotočil tento pátek poslední záběry a od kolegů dostal na rozloučenou vtipný dárek v podobě fotbalových kopaček, na kterých byly podpisy jejich i celého štábu. Paradoxně ne jako znamení, že ho v seriálu už nechtějí, ale naopak bude všem moc chybět! Proč už ho tedy za nějaký čas nebudou diváci v Ulici nadále vídat?

„Jakub Štáfek působí v seriálu Ulice od svých čtrnácti let. Málokdo si umí představit náročnost natáčení denního seriálu nepřetržitě po dobu třinácti let. Jakubovo přání dát si pauzu proto bylo pochopitelné. Jeho postavu Matěje Jordána nicméně v nejbližších měsících ještě čeká mnoho zajímavých situací, dramatických scén, nelehkých rozhodnutí, ale i humorných momentů,“ uvedla vše na pravou míru PR manažerka a mluvčí seriálu Ulice Kateřina Kotalová. Diváci se tak nemusí bát, že by spolu s rozloučením zmizel herec hned z obrazovek.

Už příští týden zažije Matěj Jordán v Ulici opravdu dramatické chvíle! Čeká ho rekonstrukce Gábinina návrhářského salónu, kdy sám přiloží ruku k dílu a bude jí pomáhat v cestě za jejím velkým snem, a hlavně bude řešit vztah s mladičkou Luckou Weberovou. Ta před Matějovými zraky dostane od cholerického otce opravdu tvrdou ránu za to, že otci lhala o spaní u kamarádky Viki. A to se Matějovi opravdu líbit nebude! Jak to mezi ním, Luckou a jejím otcem dopadne? To a další zajímavé situace čekají nejen Matěje Jordána, ale i diváky Ulice!

Autor: bin

Diskuze