Jana a její hadi
Zdroj: TV Nova
Vypadá to tak...

NEČEKANÉ: Hadí Jana z Výměny má za Romana náhradu! A co Tomáš?

Středeční Výměna manželek zůstane dlouho v paměti všech, co kontroverzní díl viděli. Jana, milovnice hadů z německého Zittau, se rozešla po natáčení s přítelem Romanem. Nyní to ale vypadá, že už má za něj náhradu.

Po Výměně manželek se vydal štáb TV Nova do německého Zittau, aby vyzpovídal Janu, která ve středečním dílem předvedla šílenou scénu během Osmi očí. Nejdříve hrubě urazila přítele Romana a pak začala nadávat i druhé vyměněné manželce Sabině do ženy lehkých mravů.

Po tomhle všem leží jana v žaludku mnoha lidem, a tak měla možnost po Výměně díky televizi Nova vše vysvětlit. Do Německa se za ní vydal reportér Ivan Berka se štábem, který pro TN.cz přiznal, že se bál do bytu hadí ženy Jany jen vkročit. „Obával jsem se, jak to bude v bytě vypadat, jaká bude ona. Musím ale říct, že jsem to čekal horší,“ přiznal reportér. Pak to ale nakonec vypadalo, že se natáčení konat nebude, Jana napsala, že se jí to nehodí.

„Byli jsme domluvení na devátou, ale pak najednou přišla zpráva, že nemůže a jestli to necháme na později. Nakonec jsme u ní zaťukali v pět večer, ale ona neotvírala. Tak už jsem si říkal, že odjedeme s nepořízenou,“ popsal Berka. Jana mu pak řekla, že neměla čas, protože si zrovna sháněla práci. Jenže všechno bylo nejspíš trochu jinak. „Myslím, že tam měla přítele, kterého zavřela do ložnice. Asi nám ho nechtěla ukázat, pak ale o něm mluvila. Jen mu neříkala přítel, ale milenec,“ domnívá se Ivan Berka.

Otázkou tedy zůstává, o koho jde. Celý národ totiž spekuluje o tom, jak to bylo během natáčení mezi Janou a Tomášem. Sami přiznali, že by se nebránili společnému soužití a Tomáš v rozhovoru pro nova.cz dokonce mlžil o tom, jestli se mezi nim a jakou odehráli nějaké intimnosti. Téměř jisté ale je, že o přítele Romana nešlo. Na toho podala hadí žena Jana trestní oznámení!

Autor: bin

Diskuze