Ariana Grande
Zdroj: Instagram
Tohle nikdo nečekal

NEČEKANÉ GESTO: Ariana Grande pomůže pozůstalým obětí z Manchesteru! Co úžasného udělá?

Jsou to teprve dva dny, co svět ochromila tragická zpráva o masakru na koncertě zpěvačky Ariany Grande (23). Ta se nyní rozhodla pomoct těm, kteří na jejím koncertě přišli o své nejbližší! Co udělá?

5 fotek
V pondělí 22.5. se v anglickém Manchesteru udála tragédie světového měřítka, kdy na koncertě v rámci turné zpěvačky Ariany Grande zaútočil sebevražedný atentátník Salman Abedi. Večer byl u konce, když v ten moment mladík na svém těle odpálil doma vyrobené výbušniny.

Tragédie stála život 22 lidí, mezi nimi bylo mnoho dětí, které jsou velkou skupinou fanoušků známé zpěvačky. Ta velmi těžce nese, že se něco takového stalo právě na jejím koncertu. Ve sledu událostí se rozhodla zrušit zbylé koncerty, protože by se na zbytek turné opravdu necítila.

Podle neověřených informací je zpěvačce celá situace natolik líto, že se rozhodla pomoct pozůstalým obětí. A jak? Údajně měla všem rodinám, které v pondělí přišly o někoho blízkého, nabídnout finanční úhradu pohřbu. Chce jim tak alespoň trochu ulehčit v tíživé životní situaci. Snad se tedy tato informace potvrdí a není to jen výmysl nějakého novináře nebo fanouška.

Autor: bin

Diskuze