Lily Atkinson - 1
Zdroj: Instagram
Vražedná kráska

NEČEKANÉ: Rowan Atkinson alias Mr. Bean moc krásy nepobral. Jeho dcera je ale pořádný kus!

To, že jeden z nejpopulárnějších komiků světa Rowan Atkinson (62) alias Mr. Bean moc krásy nepobral, je známá věc. Jeho dcera Lily Atkinson (22) je ale natolik krásná, že snad ani nemůže být jeho. Hodlá prorazit jako zpěvačka a otec ji v tom opravdu podporuje. Informoval o tom deník Extra.cz.

7 fotek
To, že jeden z nejpopulárnějších komiků světa Rowan Atkinson (62) alias Mr. Bean moc krásy nepobral, je známá věc. Jeho dcera Lily Atkinson (22) je ale natolik krásná, že snad ani nemůže být jeho. Hodlá prorazit jako zpěvačka a otec ji v tom opravdu podporuje. Informoval o tom server Extra.cz.

Hudba jí jde, stejně tak jako herectví. Už si párkrát zahrála, a to i třeba po boku svého slavného táty - ve filmu Dovolená Mr. Beana. Kde se však u Lily vzala její nesmírná krása? Po otci ji určitě nezdědila.

Těžko říct, zda za krásou Lily stojí britský vzduch, jedno je ale jisté. Holka má dost dobře našlápnuto a otec ji v tom bezmezně podporuje. Svědčí o tom profesionální fotografie za 172 tisíc, nebo natáčení hudebních klipů, za které Rowan zaplatil skoro dvakrát tolik. No, nezbývá nám, než jí držet palce.

Autor: pet

Diskuze