Šárka Vaculíková
Zdroj: TV Nova/Instagram
Nebezpečí číhá všude

NEČEKANÁ ZPRÁVA: Šárka Vaculíková alias Adriana z Ulice měla nehodu na motorce! Skončila v thajské nemocnici

Herečka Šárka Vaculíková (31) si užívala s přítelem dovolenou v Thajsku. Exotická pohádka ale skončila ve chvíli, kdy sedli na motorku... Teď leží oba v nemocnici. Je to vážné?

5 fotek
Šárka Vaculíková už nějaký ten pátek tvoří pár s hereckým kolegou Markem Lamborou (23), a tak si letos vyrazili na zaslouženou dovolenou do exotického Thajska. Poznávání nové civilizace ale skončilo velmi nepříjemným a bolestivým zážitkem.

„Přijde mi důležité se s vámi podělit o to, co jsme včera prožili... Jak asi víte, jsem se svou přítelkyní v Thajsku. Projížděli jsme ostrov na motorce a objevovali krásné pláže. V jedné vteřině se ale vše obrátilo vzhůru nohama. Silnice byla v jednom místě plná štěrku, naše motorka dostala smyk a my jsme z ní sletěli! Naštěstí jsme nejeli rychle a měli jsme HELMY. Díky tomu jsme vyvázli “pouze” s četnými odřeninami, pár stehy k tomu a jednou narkózou kvůli čištění ran, ale přesto jsme oba zdraví a teď už v pořádku,“ popsal hororový zážitek otřesený Marek.

Tím ale jejich pobyt v nemocnici nekončí. Na objevování krásných zákoutí exotické destinace si bude muset herečka s přítelem nějakou chvíli počkat. „Jen ještě musíme být pod dohledem kvůli infekci a opětovnému čištění ran. Ten šok nikomu nikdy nepřeju... V tenhle okamžik si uvědomíte, co je opravdu důležité a co ne. Prosím vás jezděte s HELMOU - vždycky!“ apeluje herec po otřesném zážitku, ze kterého nakonec vyvázli ještě dobře.

Autor: bin

Diskuze