Hana Mašlíková a André Reinders - 2
Zdroj: Profimedia
Gratulujeme!

NEČEKANÁ SVATBA: Moderátorka Snídaně s Novou se tajně vdala! Hanka už není Mašlíková

Je to tady! Modelka a moderátorka televize Nova Hanka Mašlíková (34) šla 'pod čepec'. Vzala si zápasníka Andrého Reinderse (35). Podle informací to plánovali dlouho dopředu!

12 fotek
Silikonová kráska a jedna z hlavních tváří Snídaně s Novou Hanka Mašlíková se minulou sobotu vdala. Krásce se dlouho dařilo plánovanou svatbu utajit. Dokonce tak dlouho, že to prasklo až teď, několik dní po šťastné události.

Hanka se opravdu snažila, aby o svatbě moc lidí nevědělo, protože na to chtěla mít dostatek soukromí a užít si to v přítomnosti rodiny a přátel. „Děkuji všem svým přátelům, že dokázali udržet tajemství,“ pochvaluje si Hanka, která i tak před obřadem zažila menší pozdvižení. „Chtěli jsme, aby nám prstýnky k oltáři přinesl jeden z našich pejsků, tak jsme mu je přivázali na mašličku na krk, a najednou koukáme, že běhá bez nich,“ svěřila se moderátorka s menšími komplikacemi pro Blesk.cz.

Radostná událost proběhla v malebném lesíku u Benešova, v jednom známém relaxačním resortu. Kromě rodiny byli na svatbě přítomní i nejbližší přátelé, včetně moderátorských kolegů, mezi nimiž byl i sporťák Martin Čermák.

Za svědka šel modelce její dlouholetý kamarád a kolega z kouzelnické branže Pavel Kožíšek. Všichni si svatbu ohromně užili, na hostině se podávaly takové chuťovky jako jsou hovězí líčka s bramborovým pyré, dále nesměl chybět ani klasický hovězí vývar a nádherný svatební dort. Nezbývá, než popřát manželům Reindersovým hodně štěstí do společného života!

Autor: bin

Diskuze