Meghan a Harry - svatba - 1
Zdroj: Profimedia
Překvapila

Nečekaná slova Camilly na adresu Meghan: Co o Harryho lásce řekla?

20. 5. 2018

V sobotu 19. května 2018 ve Velké Británii proběhla celým světem dlouho očekávaná svatba. Princ Harry a Meghan si konečně řekli své ano. Jak ale princovu vyvolenou přijali členové královské rodiny?

31 fotek
Pro Meghan to byla těžká zkouška. Královská rodina je přeci jen královská rodina, a tak se jí v hlavě honila spousta myšlenek o tom, jak ji budou brát. Naštěstí ji všichni přijali velmi vřele a s otevřenou náručí. Harryho otec, princ Charles, ji dokonce doprovodil k oltáři.

Médii se sice prohnaly zprávy o tom, že Kate bere Meghan jako soupeřku a nepadla jí zrovna „do noty“. Ovšem ve skutečnosti prý byli Kate a William natěšení, až Meghan poznají. Princ Harry se nechal slyšet, že vévodkyně z Cambridge jeho lásku Meghan přijala naprosto skvěle. Po prvním setkání se Kate na Twitteru vyjádřila, že se s Williamem velmi těší na svatbu a popřála Harrymu a Meghan mnoho štěstí. William zase před novináři zavtipkoval: „Já osobně doufám, že se Harry bude držet dál od mé ledničky a přestane mi krást jídlo, jako to dělal posledních pět let!“

A Meghan vlídně přijali i Charles s Camillou. Podle té je Meghan naprostá hvězda. Manželka prince Charlese je z Harryho volby nadšená. „Jak vidíte, všichni jsou šťastní, že ji máme. V rodině, kolem které je tolik špatných zpráv, je požehnání mít někoho, jako je Meghan. Ztráta, kterou ‚utrpí‘ Amerika, je zisk pro Británii,“ řekla pro Daily Mail.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KRÁLOVSKÝ SVATEBNÍ DORT, který šokoval celý svět! Čím byl výjimečný?
Co hvězdy prozradily o KRÁLOVSKÉ SVATBĚ aneb Jaké datum je pro veselku ideální?

CELÝ ZÁZNAM: Podívejte se na královskou svatbu prince Harryho a herečky Megnah Markle

Autor: mk

Diskuze