Jitka Čvančarová - 1
Zdroj: Profimedia
Náhoda?

NEČEKANÁ REAKCE: Jitka Čvančarová porodila. Fanoušky ale šokovala úplně něčím jiným!

Radostnou novinu oznámila herečka Jitka Čvančarová (40) na sociální síti. Přes řadu gratulací se ale v komentářích rozjela diskuze, která řešila smutnější stránku celé krásné události.

7 fotek
Jitka Čvančarová se stala dvojnásobnou maminkou a začátkem tohoto týdne porodila syna Theodora. K dcerce Elence (6) tak přibyla další radost do života. Bohužel ale tuhle radostnou událost zlehka zastiňuje jiná smutná skutečnost.

Herečka přesně rok před narozením syna zemřela její milovaná maminka! Kromě oznámení narození druhého potomka se tak svým příznivcům svěřila i s bolestnou vzpomínkou. Fanoušci tak herečce a jejímu manželovi Petru Čadkovi nejen že gratulovali k miminku, ale také začali velmi intenzivně rozebírat to, že celá situace ukazuje kouzlo přírody a života takového.

„Většinou to tak je, že jeden život musí odejít, aby ten nový mohl přijít,“ napsal jeden ze sledujících. „My to měli podobně. Tatínek v srpnu odešel, za pár dní se mi narodila dcerka. Tak to i bývá, je to klasika přírody. Jména jste vybrali zajímavá, může s nimi dobře uspět kdekoliv na světě,“ psala zase jiná z hereččiných fanynek... I přes smutnou vzpomínku je ale herečka nyní velmi šťastná a po nelehkém těhotenství bere to, co přišlo teď, jako požehnání a dar z nebes.
 

Autor: bin

Diskuze