Nepozornost se nevyplácí...

NEBEZPEČÍ ČÍHÁ VŠUDE! Dívka nakupovala v supermarketu. Neuvěříte, co udělal muž za ní!

Myslíte si, že pokud jste na veřejnosti mezi lidmi, nemůže se vám nic stát? Tak to jste pěkně na omylu. Šokující scénu zachytila kamera v jednom supermarketu během běžného nákupu. Co se stalo mezi regály?

Věříte tomu, že v supermarketu mezi hromadou lidí se nemůžete stát obětí něčeho nečekaného? Mladá žena v ruském Čeljabinsku se na vlastní kůži přesvědčila o tom, že nebezpečí číhá opravdu všude. A co se nebohé blondýnce vlastně stalo?

Když se procházela mezi regály potravin v modrých šatech, zaujala muže, který nakupoval jen pár metrů od ní. Ale to, co se mu zrodilo v hlavě, byla opravdu zákeřná chlípnost! Vydal se totiž k dívce, vytáhl mobil, a snažil se tajně zachytit to, co měla pohledná blondýnka pod sukní. Jenže se u toho trochu přepočítal.

Celou scénu totiž natáčela kamera umístěná v rohu obchodu! Ta dobře zaznamenala i chlípníkovu tvář pár desítek vteřin potom, co se rozhodl vyrazit na "lov". Teď už je jen na polici, aby si s mužem poradila a za jeho sexuální choutky ho pěkně "osolila". A varování pro zákazníky? Holky, bacha na sukně!

Autor: lor

Diskuze