Turistu zabil tygr - 1
Zdroj: Twitter
Šetřit se nevyplatilo

Chtěl se do ZOO dostat bez vstupenky. Za chvíli byl mrtvý! VIDEO

Každý z nás alespoň jednou za život jel načerno nebo se pokusil dostat se někam bez řádné zakoupené vstupenky. Je jasné, že každý chce ušetřit, jsou ale situace, kdy se to vážně nevyplatí! Za ušetřené peníze za vstupné totiž můžete zaplatit i vlastním životem!

Tragédie se odehrála v Číně v zoologické zahradě Yongor, kam se jeden z návštěvníků chtěl dostat bez řádně zakoupené vstupenky. Jaksi ale neodhadl místo, kde přelezl plot a dostal se rovnou do výběhu s tygry. Ti to zřejmě pochopili tak, že oběd se podává o něco dříve. Čtyřicetiletý muž neměl šanci útok dravců přežit.

O záchranu muže se ale pokusili pracovníci zoo, kteří se snažili tygry odehnat pomocí rachejtli, pak přišel na pomoc i speciálně vycvičený kaskadér. Jejich snaha ale přišla nazmar. Muže sice z výběhu vytáhly a pak byl ihned transportován do nemocnice. Tam však svým zraněním podlehl.

Nejtragičtější na to všem je, že se to celé odehrálo před zraky jeho manželky a dětí, které ale měly vstupenky a do zoo se dostaly zcela legálně. Ty jsou nyní v péči psychologů. Po dobu vyšetřování bude zoo pro návštěvníky uzavřena. Vstupenka, která muže stala život ale v přepočtu stojí okolo 15 eur. (asi 400 korun). Tak co, stálo to za to?

Autor: Iri

Diskuze