Beverly Hills 90210 - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Původní seriál z 90. let měl velký úspěch
neúspěšné pokračování

Návrat Beverly Hills 90210 skončil fiaskem. Druhá série nebude!

Oblíbený seriál z devadesátek Beverly Hills 90210 se letos dočkal pokračování, což udělalo radost nejednomu fanouškovi. Na obrazovky se spolu vrátili téměř všichni hrdinové původního seriálu. Velký návrat se ale nezdařil - první série je proto zároveň i poslední.

Dlouho očekávaná premiéra pokračování Beverly Hills 90210 přišla v srpnu letošního roku. Ve čtvrtek ale televizní stanice Fox oznámila, že druhá série nebude. Rozhodnutí se může zdát šokující, protože premiérový první díl měl obrovskou sledovanost, kterou v rámci televize Fox v létě jen máloco pokořilo.

 

"Velké díky a respekt Brianovi, Gabrielle, Ianovi, Jennie, Shannen a Tori, kteří spolu s celým týmem a ostatními v televizních studiích Foxu a CBS vložili celé své srdce i duši do tohoto nostalgického oživení Beverly Hills 90210," uvedla televize Fox.

 

Podle Yahoo News za zrušení seriálu po první sérii může zřejmě klesající popularita s každým dalším dílem, kterých bylo nakonec pouze šest. Oznámení přesto mnohé fanoušky zdrtilo. Na vytoužené pokračování čekali opravdu dlouho.

 

Původní seriál byl natáčený od roku 1990 a skončil v roce 2000. Letos se na obrazovky společně vrátila téměř celá původní sestava s výjimkou Luka Perryho, představitele Dylana, který zemřel začátkem března ve věku 52 let.

Autor: sei TN.cz

Diskuze